Festiwal Radosnych Serc za nami!

Wspaniałe kilka dni wyjątkowego Festiwalu Radosnych Serc za nami.

Celem przedsięwzięcia było wyrównanie szans w dostępie do edukacji kulturalnej oraz rozwój i promocja twórczości artystycznej dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych w dziedzinie plastyki, fotografii, muzyki, tańca oraz małej formy scenicznej.

To było wyjątkowe kilka dni warsztatów artystycznych, których zwieńczeniem była weekendowa premiera spektaklu Alicja w krainie Czarów przygotowanego przez uczestników.

Nasza Fundacja z wielką przyjemnością już kolejny raz przyłączyła się w to bardzo ważne przedsięwzięcie.