Kulinarna noc w bibliotece we Wrocławiu

Z początkiem wakacji, Fundacja kolejny raz wyruszyła w podróż po miejskich bibliotekach w całej Polsce.
W ramach autorskiego projektu przez całe wakacje docieramy do dzieci i młodzieży pozostających w mieście.
Edukujemy przez dobre przyzwyczajenia - każdemu wypożyczeniu książki towarzyszy pyszny i zdrowy sok Marwit.

Znajdziecie nas w wybranych filiach w: Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Katowicach oraz Toruniu i Bydgoszczy.

Te działania są kontynuacją wielu innych przedsięwzięć, które prowadzimy wspólnie z bibliotekami w całej Polsce po sukcesie wcześniejszych edycji: „Smak Zdrowia na wakacje” i „Smak zdrowia na ferie zimowe”.
Jedną z takich akcji była Kulinarna noc w bibliotece we Wrocławiu.
Było to fantastyczne spotkanie dedykowane kreatywnym, ciekawskim i cudownym dzieciakom.
Wszystkich uczestników wyposażyliśmy w ZDROWĄ dawkę energii!!!