Smak Zdrowia na wakacje, czyli Fundacja Marwit w bibliotekach już na finiszu!

W tym roku naszych pysznych i ZDROWYCH soków Marwit możecie spróbować w bibliotekach w Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i Szczecinie, Bydgoszczy oraz Toruniu. Wszystko to w ramach autorskiej akcji Fundacja Marwit - Smak Zdrowia na wakacje!
Docieramy do dzieci i młodzieży, która na okres letnich wakacji została w mieście, a chętnie odwiedza swoje osiedlowe filie biblioteczne.
Każdemu wypożyczeniu towarzyszy dawka MARWIT-owej kolorowej energii oraz zakładka edukacyjna.
Edukujemy przez dobre przyzwyczajenia :)

A w ramach promocji akcji we Wrocławiu, przez cały miesiąc sierpień na telebimach w siedmiu głównych bibliotekach miasta - wyświetla się nasz fundacyjny banner :)