Zawody piłkarskie i Fundacyjna Lekcja Zdrowia

Sport to ZDROWIE! Aktywności fizyczna zajmuje bardzo ważne miejsce w działaniach naszej Fundacji.

Z tego powodu wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie zorganizowaliśmy zawody sportowe!

Udział w nich wzięła młodzież będąca pod opieką ośrodka. Całą wiosnę nastolatkowie trenowali na miejskich orlikach, by jeszcze w ostatnim dniu szkoły zmierzyć się w WIELKIM FINALE.

Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na trochę wiedzy. Dla wszystkich uczestników turnieju przygotowaliśmy zajęcia z naszym dietetykiem, naszą fundacyjną Lekcję Zdrowia.