DZIEŃ DZIECKA Z FUNDACJĄ MARWIT

Za Fundacją Marwit intensywny czas związany z obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka. W ramach tego niezwykle radosnego święta edukowaliśmy w kwestii zdrowego odżywiania, a także wsparliśmy naszymi zdrowymi i pysznymi sokami wiele wydarzeń, m. in.: Majówkę na „6” w Szkole Podstawowej w Górsku, Dzień Dziecka w Centrum Sportu i Rekreacji Olender, Michayland, Dzień Dziecka Młodzieżowej Akademii Footballu, Dzień Dziecka w Baju Pomorskim, Imprezę Charytatywną – Wieczór marzeń w Zoo, Naukowe Petardy Młyna Wiedzy, Dzień Dziecka Stowarzyszenia Lux Dom w Warszawie, Festiwal Uśmiechu Fundacji dr Clown w Warszawie, Dzień Dziecka we Wrocławskim Hospicjum dla Dzieci, Letnią Przedszkoliadę MAF, Dzień Dziecka Futsal Kids.