Fundacja Marwit z okazji Światowego Dnia Zdrowia

7 kwietnia z okazji Światowego Dnia Zdrowia, które w tym roku obchodzone jest pod hasłem „Zdrowie dla wszystkich” Fundacja Marwit przyłącza się do projektu „Zdrowie pod kontrolą”, realizowanego przez Międzynarodowe Zrzeszenie Studentów Medycyny – IFMCA Poland. Nadrzędnym celem tego projektu jest szeroko pojęta edukacja prozdrowotna społeczeństwa oraz przeprowadzenie badań profilaktycznych.

Fundacja, pysznymi sokami Marwit, wesprze to wydarzenie w 5 miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Podczas tej akcji można będzie wykonać bezpłatne badania, m.in: pomiar glikemii, ciśnienia tętniczego, stężenia cholesterolu czy też analizę składu ciała.